Anasayfa / Kemal KAZAN / Kemal Kazan Biyografi

Kemal Kazan Biyografi

1968 yılında Bolu’nun Göynük İlçesi Memeceler Köyü’nde doğdu. Memeceler Köyü İlkokulu’nda başlayan eğitim hayatı, Göynük İmam Hatip Ortaokulu’nun ardından, Bolu Anadolu Otelcilik Meslek Lisesi ile sürdü.

İstanbul Üniversitesi Kültürel Miras ve Turizm Fakültesinde eğitim hayatı devam eden Kemal Kazan, Bolu’da özel sektör işletmelerinde çeşitli yönetici pozisyonlarının ardından, askerlik hizmetini 1994 – 1995 yılları arasında tamamladı.

1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde göreve başlayıp, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Şirketi BELBİM AŞ. AKBİL projesinde Satın Alma ve Dış Ticaret Uzmanı olarak, 2005 – 2009 yıllarında da İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Şirketi BELTUR’ da İhale ve Sözleşmeler Şefi olarak çalıştı.

2009 yılı yerel seçimlerinde Göynük Belediye Başkan Adayı olması nedeniyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevinden ayrıldı. 30 Mart 2014 seçimlerinde ikinci kez Ak Parti’den Göynük Belediye Başkanı adayı gösterildi ve seçimlerden zaferle çıktı.

Göynük ile bağını hiçbir zaman koparmayan Kemal Kazan, Göynük Süt Üreticileri Birliği ve Bolulular Platformu kurucuları arasında yer almaktadır. Akşemseddin Hazretleri Vakfı Başkanlığı ve iki dönem de İpekyolu Belediyeleri Turizm Kalkınma Birliği’nin Başkanlığını yürütmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Kemal Kazan, İngilizce bilmektedir.

 

Kişisel Web Sitesi : www.kemalkazan.com

Facebook Sayfası  Twitter Sayfası

 

Hakkında GÖYNÜK BELEDİYESİ

Bunumu arıyorsunuz ?

Başkanımızın Yaptıkları

240 Konut 1 Cami ve 1 İş merkezinden oluşan Göynük Toki Toplu Konutları Belediyemize ait ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com