Anasayfa / Başkan'ın Mesajları / Darbecilere Göynükte Geçit Yok

Darbecilere Göynükte Geçit Yok


Bolu Belediye Meydanında Demokrasi nöbetine katılan Başkanımız Kemal Kazan, Göynük halkının her zaman demokrasinin yanında olduğunu belirterek, “Akşemseddin’in torunları olarak darbeye ve darbecilere karşı her zaman demokrasinin yanında yer alacağız” dedi.

Başkanımız  Kemal Kazan Demokrasi nöbetlerinin 5.gününde Bolu Belediye meydanında Bolu halkıyla birlikte demokrasi nöbet tuttu.

Ay yıldızlı tişörtü ile meydandaki yerini alan Başkanımız, ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen darbecilere en güzel yanıtı Türk halkının verdiğini ifade etti. Başkanımız, “Darbe girişimini ilk öğrendiğimiz andan itibaren bütün Göynük halkı olarak dimdik ülkemizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durduk. Durmaya da devam edeceğiz. Akşemseddin’in torunları olarak darbe ve darbecilere karşı her zaman demokrasinin yanında yer alacağız” dedi.


 

Hakkında Göynük Belediyesi

Bunumu arıyorsunuz ?

İPEKYOLU TURİZM KORİDORUNUN CANLANDIRILMASINA YÖNELİK ÇALIŞMALAR KAPSAMINDA BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIZDA BİR TOPLANTI GERÇEKLEŞTİ

İpekyolu Belediyeler Birliği başkanlığında Ankara Kalkınma Ajansı, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve Bepka Kalkınma Ajansı ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com