Anasayfa / Başkan'ın Mesajları / BAŞKANIMIZ KEMAL KAZAN’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

BAŞKANIMIZ KEMAL KAZAN’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti, şanlı kurtuluş mücadelesi içerisinde yaşanan birçok destanın ardından kurulmuştur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs’ta Samsuna çıkmasıyla başlayan Türk Milletinin kurtuluş mücadelesi içerisinde 30 Ağustos, kahraman ordumuzun tarihe altın harflerle not düştüğü bir destan, bir sembol olmuştur. Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa komutasındaki şanlı ordumuz bölge, dil, etnik köken, din ayrımı olmadan millet bilinci ile bağımsızlığımız ve özgürlüğümüz için mücadele etmiş ve bu birliktelik içerisinde kazanılan zaferlerin sonrasında Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur.
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yüksek askeri dehası ile milletimizin yediden yetmişe, kadından erkeğe gösterdiği eşsiz vefakârlıklarla kazanılan 30 Ağustos Zaferi, Türk Milleti’nin, bağımsızlığının, kararlılığının ve vatan sevgisinin en önemli göstergelerinden biri olmuştur. Bugün millet olarak aynen Kurtuluş Savaşı’ndaki ruh ve bilinçle hareket ederek, birliğimiz ve bütünlüğümüzü daha da pekiştirmeli ve ülkemizi Atatürk’ün hedefleri doğrultusunda kalkınmasını ve gelişmesini sağlamalıyız.
Bu düşünceler içerisinde tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor; Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere,silah arkadaşlarını,aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Kemal Kazan

Belediye Başkanı

İpekyolu Belediyeler Birliği Başkanı

Hakkında Göynük Belediyesi

Bunumu arıyorsunuz ?

GAZİ SÜLEYMAN PAŞA BULVARI ÜZERİNDE BULUNAN BİTKİ VE AĞAÇLARIN BAKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçemiz Gazi Süleyman Paşa Bulvarı orta refüjde bulunan bitki ve ağaçların bakım ve budama çalışmalarının ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com