Anasayfa / Başkan'ın Mesajları / BAŞKANIMIZ KEMAL KAZAN’IN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKANIMIZ KEMAL KAZAN’IN 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

 

*Milletimiz hain darbe girişimine karşı 15 Temmuz 2016 gecesi genciyle yaşlısıyla tek vücut olup, Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile sokağa çıkarak, göğsünü tanklara siper etti ve milli iradesine sahip çıktı. Tarihte ilk defa bir darbe, millet tarafından bertaraf edildi; Türk Milleti 15 Temmuz’da bir tarih yazdı. 15 Temmuz kahramanlarına ülkemizin geleceğini borçluyuz.

*Yeni ve Güçlü Türkiye hedeflerini hazmedemeyen vesayet odakları tarafından planlanan 15 Temmuz darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Tarihi boyunca nice kahramanlık destanı yazan aziz milletimiz, o gece tanklara, tüfeklere, bombalara göğsünü siper etti. Ülkemize, demokrasiye, milli iradeye hep birlikte sahip çıktık. Demokrasi nöbetleri tutarak, ‘tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ diyerek vatanımızı bölmeye çalışan cuntacılarla tek yürek halinde mücadele ettik.
DARBECİLER ADALETE HESAP VERİYOR
Demokrasiye bağlılığı ile dünyaya şapka çıkarttıran milletimizin kararlı duruşu sayesinde bugün dimdik ayaktayız; huzurumuz, kalkınmamız sürüyor. Darbe teşebbüsünün sorumluları yaptıklarının hesabını Yüce Türk Adaleti önünde veriyor; devletimiz FETÖ terör yapılanmasına karşı yürüttüğü kararlı mücadelede en büyük gücü yine milletimizden alıyor.
Devletin imkanlarını kendi karanlık emellerine alet ederek Gazi Meclisimize bile bomba yağdıracak kadar gözü dönmüş bu sinsi, habis, kendine yabancılaşmış paralel çete, kahraman milletimizin vatan sevdasından nasıl bihabermiş ki, hain kalkışmaları son çırpınışlarına dönüştü. Tarihte ilk defa bir darbe, millet tarafından bertaraf edildi; Türk Milleti 15 Temmuz’da bir tarih yazdı.
15 Temmuz milletimizin ve milli iradeye bağlı kurumlarımızın kararlılığı sayesinde karanlığın aydınlığa döndüğü, demokrasinin şaha kalktığı; devletimizin, sınır ötesi mihraklarca palazlanan vesayet odaklarından arındığı gündür. 15 Temmuz kahramanlarına ülkemizin geleceğini borçluyuz.
Bugün aynı birlik beraberlik ve dayanışma duyguları ile 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kahramanlarını anıyoruz. Bu vesileyle bir kez daha 15 Temmuz’da yaşanan darbe girişiminde Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile sokağa çıkarak hainlere geçit vermeyen, vatanını canı pahasına koruyan şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”
Kemal Kazan
Belediye Başkanı
İpekyolu Belediyeler Birliği Başkanı

Hakkında Göynük Belediyesi

Bunumu arıyorsunuz ?

GAZİ SÜLEYMAN PAŞA BULVARI ÜZERİNDE BULUNAN BİTKİ VE AĞAÇLARIN BAKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İlçemiz Gazi Süleyman Paşa Bulvarı orta refüjde bulunan bitki ve ağaçların bakım ve budama çalışmalarının ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com