Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın takdiri ile,31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, 3. kez Ak Parti Göynük Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim.
10 yıldır büyük bir gururla yürütmekte olduğum Göynük Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz günden bu yana bizler, gece gündüz demeden güzel ilçemiz Göynük’ü, tarihi ve kültürel dokusunu bozmadan, daha yaşanılabilir bir kent yapabilmek için büyük bir gayret, planlama ve özveri ile çalıştık. İnşallah bundan sonra da siz kıymetli hemşerilerimizin desteği ile çalışmaya devam edeceğiz. Davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın şahsıma yeniden layık gördüğü bu kutsal görevle 2014 Yerel Seçimlerinde elde ettiğimiz başarıyı daha da yukarılara taşıyacağımıza inancım tam.
Bu vesile ile gerek başkanlığım süresinde gerekse aday adaylığı sürecinde desteklerini esirgemeyen ve bunu yakinen hissettiren, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Vedat Demiröz, Ak Parti Bolu Milletvekillerimiz Sn. Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkan Adayımız Sn. Fatih Metin,Ak Parti Bolu İl Başkanımız Sn. Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanımız Sn. Alaaddin Yılmaz,Ak Parti Göynük İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Demiröz, İl Genel Meclis Üyelerimiz Sn. Mümtaz Altınbaş ve Sn. Mustafa Bayraktar ile Ak Parti İl ve İlçe teşkilatımızın tüm kademelerine en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım.
31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde,siz kıymetli hemşerilerimin rızasını tekrar alarak ‘HALKA HİZMET HAKKA HİZMET’ bilinci ve tevazu, samimiyet, gayret ile hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğimize gönülden inanıyorum.
Ve özellikle, çıktığımız bu yolda desteklerini hiç esirgemeyen tüm hemşerilerime
sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.
Saygılarımla
Kemal Kazan
Göynük Belediye Başkanı

Hakkında Göynük Belediyesi

Bunumu arıyorsunuz ?

ÇANAKKALE ZAFERİMİZİN 104. YILI İLÇEMİZDE DÜZENLENEN TÖRENLE KUTLANDI

Çanakkale Zaferimizin 104. Yıldönümü ilçemizde düzenlenen törenle kutlandı. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini Anma ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com